https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 64

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.
15730.
 

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Marsigli, Luigi Ferdinando: Danubius Pannonico-Mysicus Tomus I. A Duna magyarországi és szerbiai szakasza; Deák Antal András: A Duna fölfedezése. Bp., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Műbőr kötés, fordítva kötve, kötésen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15731.
 

Marsigli, Luigi Ferdinando: Danubius Pannonico-Mysicus Tomus I. A Duna magyarországi és szerbiai szakasza; Deák Antal András: A Duna fölfedezése. Bp., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Műbőr kötés, fordítva kötve, kötésen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.
15732.
 

A természet világa sorozat 8 kötete, I-IV.,VII-X. kötetek. I. kötet: A csillagos ég. II. kötet: A légkör. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története. VII-VIII. kötet: A növény és élete. IX-X. kötet: Az állat és élete I-II. kötet. Bp.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban, ex libris-szel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
20 000 HUF
66,89
EUR
,
81,63
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15733.
 

Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
26,76
EUR
,
32,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
15734.
 

Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
16,72
EUR
,
20,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Fordította Bein Károly. Bp., Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kopottas állapotban.
15735.
 

A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Fordította Bein Károly. Bp., Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
26,76
EUR
,
32,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

315. Auction:
Payment deadline is February 16.

316. Auction:
From 6 to 15 February
Payment deadline is March 2.

Seeing: From 12 to 15 February

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment