Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 64

15742.

5 000 HUF
15743.

1 600 HUF
15744.

1 600 HUF
15745.

1 600 HUF
Vegyes természettudományi könyv tétel, összesen 7 db: Oláh László: Szőlészek zsebkönyve (Bp.,1979); Varga Domokos: Erdőkerülőben (Bp., 1970); Efendi-záde: A villám (Bp., 1951); Zerinváry Szilárd: Nap, Föld, emberiség (Bp., 1955); Sztrókay Kálmán: Kémiai kísérletek (Bp., 1956); Üsd fel! Európa és a Szovjetunió (Bp., 1990); Ditfurth, Hoimar: A Világegyetem gyermekei (Bp., 1973). Különféle kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15746.

1 000 HUF
15747.

38 000 HUF
102,70
111,76
15748.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szent Biblia, azaz istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész szent írás. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1903, Brit és Külföldi Biblia-Társulat, 1027+336 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az első 4 lap sérült, gyűrött, és az utolsó 3 lap sérült, gyűrött, hiányos.
15749.

2 600 HUF
7,03
7,65
15750.

100 HUF
0,27
0,29
15751.

100 HUF
0,27
0,29
15752.

800 HUF
15753.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF