Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 64

15730.

6 000 HUF
15731.

6 000 HUF
15732.

20 000 HUF
54,05
58,82
15733.

8 000 HUF
15734.

5 000 HUF
A kis lepkegyűjtő. Utasítás a kiválóbb lepkék megismerésére és gyűjtésére. Fordította Bein Károly. Bp., Lauffer Vilmos. Félvászon kötés, litho illusztrációkkal, kopottas állapotban.
15735.

8 000 HUF
15736.

2 400 HUF
15737.

1 000 HUF
15738.

6 000 HUF
15739.

4 600 HUF
12,43
13,53
Jeremy Black: Térképek világtörténete. Szerk.: Stecz Mária. Fordította: Diószegi Endre és Németh Dorottya. Bp.,2005, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15740.

3 000 HUF
15741.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF