Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Hornyánszky. 132 p.+12 t. (színes, feliratozott hártyapapírral.) Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel.
Gróf Tisza István összes munkái 4. kötet. Levelek, táviratok, távbeszélőn küldött izenetek és egyes előterjesztések az 1915. és 1916. évekből. Bp.,1927, Franklin-Társulat, XXIV+430 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos.
Németh Antal: Az ember tragédiája a színpadon. Többek között Jaschik Álmos és Buday György színpadterveivel. Bp.,1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, 8+159+1 p.+14 t.(ebből egy színes). Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Bloch Móricz: Új kimerítő magyar-német és német-magyar zsebszótár, minden rangnak használatára. Német-magyar rész. Pest, 1843, Geibel Károly, VI+356 p. Fűzött kötésben, a borítója hiányzik, magyar és német nyelven.
Kosztolányi Dezső: Modern költők. I-III. Külföldi antologia a költők arcképével. Tetemesen bővített második kiadás. (Bp. 1921.) Révai. 220 l. 9 t.; 208 l. 7 t.; 278 l. 14 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban
Tompa Mihály összes költeményei. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap hiányzik, (578-583 p.), a kötése kissé sérült.
A Magyar Szemle Kincsestára 3 kötete: Bartucz Lajos: Mikép fedezte fel az ember önmagát? (1929); Rapaics Raymund: Termesztett növényeink (1943);Pukánszky Béla: A német irodalom kis tükre (1930). Vászon- ill. papírkötésben, jó állapotban.