Arany János elbeszélő költeményei II. kötet. Bp., 1883, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel,kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé fotlos borítóval, a hátsó szennylapot és az előzéklapot összeragasztották.
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német, német és magyar zsebszótár. Pest, 1857-1858, Heckenast Gusztáv,(Landerer és Heckenast-ny. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, viseltes borítóval, sérült kötéssel, az I. kötet borítója szétvált a 208-209. oldalnál, a II. kötet borítója elvált a könyvtesttől, foltos lapokkal, magyar és német nyelven. Szepesszombati tulajdonos névbejegyzésével.
Flaubert, Gustave: Bouvard és Pécuchet. Fordította: Tóth Árpád. nagy írók - nagy írások X. Bp., Genius. Ex librisszel, 446. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Ady Endre: Az Illés szekerén. 5. kiad.
Bp., 1923. Athenaeum. 175 l. Számozott (11/100.) példány! A szennylap, az előzék- és címlap Jeges Ernő munkája. Bordázott gerincű, kiadói félbőr kötésben, hátsó borítón sérüléssel