Number of items: 374

Új magyar lexikon. Bp., 1960-1962, Akadémiai. + Új magyar lexikon. Kiegészítő kötet 1962-1980. Bp., 1981, Akadémiai. Többnyire foltos, kopott vászonkötésben, az egyik kötet borítója részben elválik.
16150.

1 000 HUF
16151.

3 000 HUF
2 db Zichy Mihály munkáival illusztrált kötet: Madács Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1960, Magyar Helikon.; Arany János balladái. Bp., 1959, Magyar Helikon. Vászon- ill. félvászon kötésben, sérült, vízfoltos papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16152.

1 200 HUF
20
Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Bp., 1906, Athenaeum. Díszes, kicsit laza, kopott vászonkötésben.
16153.

1 000 HUF
Képes krónika. 1-2. köt. Bp., 1964, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16154.

1 600 HUF
A magyarországi Corvinák. Összeáll.: Berkovits Ilona. Bp., 1962, Magyar Helikon. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16155.

1 000 HUF
Wilde, Oscar: Vera, a nihilista lány. Fordította: Rozsnyai Kálmán. Békéscsabán, 1911. Tevan Adolf. 108 p. 1 t. (F. Schuhmacher fametszete) Szecessziós, Kozma Lajos által tervezett papírboríróban. Fűzés szétvált, sérült
16156.

1 200 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 3 kötete egy kötetbe kötve: Kátsa. Vesződelmek, Göre Martsa lakodalma. Bp.,1925-én.,Dick Manó, Félvászon-kötésben, viseltes borítóval. Számozott példányok.
16157.

4 000 HUF
Lenin Magyarországról. Szemelvények Lenin műveiből. Bp, 1954, Szikra. Kiadói papírkötésben, kissé rojtos széllel
16158.

1 000 HUF
Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor kiadása. Kosztolányi Dezső fordítása. korabeli keménykötésben., 43 p. Első kiadás!
16159.

2 000 HUF
Karinthy Frigyes: A másik Kolumbusz és egyéb elbeszélések; Első Kiadás! Lampel, Bp., 1927, Lovik Károly: Szergiusz, Heltai Jenő: A Vénusz bűnügy. Egybe kötve. (Magyar könyvtár)
16160.

1 000 HUF
Az Érdekes Újság Könyvtárának 2 kötete: Erdős Renée: Norina. Kabos Ede: Az eleven kulcs. Bp., én., Érdekes Újság, Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
16161.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF