Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 148

30548.

14 000 HUF
37,84
41,18
M. Gruber Leó (1911-1991) 1936. Szombathelyi Országos Dalosverseny - Liszt Ünnepély Br emlékérem (60mm) T:2,2- ph.
30549.

M. Gruber Leó (1911-1991) 1936. "Szombathelyi Országos Dalosverseny - Liszt Ünnepély" Br emlékérem (60mm) T:2,2- ph.

2 800 HUF
7,57
8,24
Nagy István János (1938-) 1978. A Magyar Korona hazatérte emlékére Br emlékplakett (96mm) T:2
30550.

2 800 HUF
7,57
8,24
20
Pátzay Pál (1896-1979) DN. Mathias Rex Hungariae préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2
30551.

Pátzay Pál (1896-1979) DN. "Mathias Rex Hungariae" préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2

3 000 HUF
Rajki László (1939-) 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina
30552.

2 600 HUF
7,03
7,65
Reményi József (1887-1977) 1934. A M. Kir. Operaház 50 éves fennállásának emlékére Br emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- Hungary 1934. 50th Anniversary of the Foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion, in original case. Sign.: József Reményi (70mm) C:AU HPII 2249.
30553.

Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 éves fennállásának emlékére" Br emlékérem, eredeti tokban (70mm) T:1- Hungary 1934. "50th Anniversary of the Foundation of the Hungarian Royal Opera House" Br medallion, in original case. Sign.: József Reményi (70mm) C:AU HPII 2249.

4 600 HUF
12,43
13,53
Reményi József (1887-1977) 1937. Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban Br emlékérem (80mm) T:2,2- patina
30554.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Nemzeti Hajós Egylet 1862-1937 / 75 év összetartásban" Br emlékérem (80mm) T:2,2- patina

4 000 HUF
Reményi József (1887-1977) DN Férfi jobbra néző portréja, Br plakett (78x97) T:2 felületi karcok
30555.

3 000 HUF
14
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István Ag emlékérem (36,03g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30556.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" Ag emlékérem (36,03g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

5 000 HUF
Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. 450. éves a Pápai Református Kollégium jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU
30557.

Rékassy Levente (1943-) / Vadász György (1924-1997) 1981. "450. éves a Pápai Református Kollégium" jelzett Ag emlékérem plombált tokban (0.640/42mm) T:BU

4 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) DN Női portrét ábrázoló plakett, durva sérüléssel, hátoldalán ragasztónyomok (101mm) + Hafner (Antal) Arnold (?-?) DN Női aktot ábrázoló lemezplakett, hátoldalán forrasztásnyomok, több helyen hajlott a lemez (159x70mm) + Somogyi József (1916-1993) 1975. MRT (Magyar Rádió és Televízió) jelzetlen, névre szóló Br plakett tokban (69x84mm) T:2,2-
30558.

Schwartz István (1851-1924) DN Női portrét ábrázoló plakett, durva sérüléssel, hátoldalán ragasztónyomok (101mm) + Hafner (Antal) Arnold (?-?) DN Női aktot ábrázoló lemezplakett, hátoldalán forrasztásnyomok, több helyen hajlott a lemez (159x70mm) + Somogyi József (1916-1993) 1975. "MRT (Magyar Rádió és Televízió)" jelzetlen, névre szóló Br plakett tokban (69x84mm) T:2,2-

1 600 HUF
15
Seregély Dezső (1867-1948) 1928. Magyarország kormányzója legfőbb védnöksége alatt tartott Balatoni Ünnepségek emlékére fém emlékérem, három rögzítésre szolgáló füllel, hátoldala lecsiszolva (75mm) T:2-,3 k.
30559.

Seregély Dezső (1867-1948) 1928. "Magyarország kormányzója legfőbb védnöksége alatt tartott Balatoni Ünnepségek emlékére" fém emlékérem, három rögzítésre szolgáló füllel, hátoldala lecsiszolva (75mm) T:2-,3 k.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF