Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 148

1986. Műalkotásipari Vállalat fémmunkás Ferencvárosi Gyár 1949-1986 Br emlékérem, eredeti tokban (68mm) + DN Budapest Főváros Tanácsa Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: OKZ (71mm) + 1965. FISU Világversenyei - UNIVERSIADE 1965 BUDAPEST Br emlékérem, tokban (55mm) + Kutas Ágnes (1966-) 1985. Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest Br plakett, eredeti tokban (84mm) T:2
30596.

1986. "Műalkotásipari Vállalat fémmunkás Ferencvárosi Gyár 1949-1986" Br emlékérem, eredeti tokban (68mm) + DN "Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: OKZ (71mm) + 1965. "FISU Világversenyei - UNIVERSIADE 1965 BUDAPEST" Br emlékérem, tokban (55mm) + Kutas Ágnes (1966-) 1985. "Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest" Br plakett, eredeti tokban (84mm) T:2

1 400 HUF
1985-1989. 5db-os emlékérem tétel, mind klf T:2,2-
30597.

1 400 HUF
1986-2000. 5db-os emlékérem tétel, mind 4xklf, közte 2db naptárérem T:2,2-
30598.

1 400 HUF
1989. Emlékül aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP) patina
30599.

1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP) patina

1 000 HUF
1989-1996. 5db-os aranyozott emlékérme tétel, benne több Honfoglalással kapcsolatos érem és egy rendszerváltás (4xklf) T:1-,2(PP)
30600.

5 000 HUF
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:1-
30601.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:1-

1 400 HUF
1995. Szabó Géza / Szeged Br emlékérem tokban Szabó Géza ötvösmester Jubileumi kiállításának emlékére 1995. március 11. (42,5mm) T:1-
30602.

1995. "Szabó Géza / Szeged" Br emlékérem tokban "Szabó Géza ötvösmester Jubileumi kiállításának emlékére 1995. március 11." (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
1996. Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves jelzett Ag emlékérem (5,73g/0.835/27mm) T:2
30603.

1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves" jelzett Ag emlékérem (5,73g/0.835/27mm) T:2

1 400 HUF
2001. MKB / Az első magyar hídpénz 1849 Ag emlékérem dísztokban (31,13g/0.999/42,5mm) T:PP
30604.

2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,13g/0.999/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyla 1920-2005 jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.999/42mm) T:PP
30605.

2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyla 1920-2005" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.999/42mm) T:PP

6 000 HUF
2006. 56-os forradalom 50. évfordulójára / Volt egyszer egy forradalmunk, csodálta a nagyvilág... peremén jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP
30606.

2006. "56-os forradalom 50. évfordulójára / Volt egyszer egy forradalmunk, csodálta a nagyvilág..." peremén jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP

5 000 HUF
DN Férfi portrét ábrázoló Br plakett. Szign.: RA(?) (96x100mm) T:2
30607.

1 600 HUF
45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF