Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 148

Kovács Dezső (1921-) 1990. JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770 ezüstözött fém emlékérem, tokban (69,5mm) T:2
30536.

Kovács Dezső (1921-) 1990. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" ezüstözött fém emlékérem, tokban (69,5mm) T:2

1 000 HUF
17
Lapis András (1942-) 1973. MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat I. - Petőfi Sándor szülőháza Ag emlékérem (35,35g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30537.

Lapis András (1942-) 1973. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat I. - Petőfi Sándor szülőháza" Ag emlékérem (35,35g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

4 600 HUF
12,43
13,53
Lapis András (1942-) 1977. IBUSZ 75 éves ezüstözött fém emlékérem tokban, a tokra MARTON FRIGYES neve ragasztva (60mm) + 1975. Helikon Keszthely 75 fém emlékérem tokban (59mm) + NDK 1960. Interpress-Foto Berlin / Verband de Deutchen Journalisten újságírói emlékérem tokban (40mm) T:1-2 patina
30538.

Lapis András (1942-) 1977. "IBUSZ 75 éves" ezüstözött fém emlékérem tokban, a tokra "MARTON FRIGYES" neve ragasztva (60mm) + 1975. "Helikon Keszthely '75" fém emlékérem tokban (59mm) + NDK 1960. "Interpress-Foto Berlin / Verband de Deutchen Journalisten" újságírói emlékérem tokban (40mm) T:1-2 patina

1 600 HUF
Lapis András (1942-) 1987. MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat II. - Petőfi iskolái Ag emlékérem (35,83g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30539.

Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Kiskőrösi Csoportja / Petőfi útja sorozat II. - Petőfi iskolái" Ag emlékérem (35,83g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

4 600 HUF
12,43
13,53
Lapis András (1942-) 1988. Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja Ag emlékérem (35,93g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)
30540.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Ag emlékérem (35,93g/0.835/42,5mm) T:1-(PP)

5 000 HUF
Lapis András (1942-) DN József Attila / UNIVERSITAS SZEGEDIENSIS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA öntött Br érem (116mm) T:2 Hungary ND Attila József / UNIVERSITAS SZEGEDIENSIS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA Br medallion. Sign.: András Lapis (116mm) C:XF
30541.

Lapis András (1942-) DN "József Attila / UNIVERSITAS SZEGEDIENSIS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA" öntött Br érem (116mm) T:2 Hungary ND "Attila József / UNIVERSITAS SZEGEDIENSIS DE ATTILA JÓZSEF NOMINATA" Br medallion. Sign.: András Lapis (116mm) C:XF

7 000 HUF
18,92
20,59
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója aranyozott fém emlékérem (65mm) T:2(PP)
30542.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:2(PP)

1 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1994. MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára Ag emlékérem (36,32g/0.835/42,5mm) T:PP
30543.

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" Ag emlékérem (36,32g/0.835/42,5mm) T:PP

4 600 HUF
12,43
13,53
10
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,94g/0.925/42,5mm) T:1,1-(PP)
30544.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,94g/0.925/42,5mm) T:1,1-(PP)

5 000 HUF
Lisztes István (1942-) DN Voltak, kiket a sors úgy megnövelt, / hogy országot tudtak betölteni, / hogy őket ölte, ki kést abba vert. / Kezdem a hősök jaját érteni. Br emlékplakett Illyés Gyula Hazám című versének egy részletével (100mm) T:2 patina
30545.

Lisztes István (1942-) DN "Voltak, kiket a sors úgy megnövelt, / hogy országot tudtak betölteni, / hogy őket ölte, ki kést abba vert. / Kezdem a hősök jaját érteni." Br emlékplakett Illyés Gyula Hazám című versének egy részletével (100mm) T:2 patina

3 000 HUF
10
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 Ag emlékérem (25,23g/0.800/42,5mm) T:2 patina
30546.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "Rákóczi Ferenc / 1676-1976" Ag emlékérem (25,23g/0.800/42,5mm) T:2 patina

2 600 HUF
7,03
7,65
Solymári Walkó László (1909-1984) 1934. Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934 egyoldalas Br plakett (85mm) T:1-
30547.

Solymári Walkó László (1909-1984) 1934. "Dr. Juhász Andor A M. Kir. Kúria Elnöke 1925-1934" egyoldalas Br plakett (85mm) T:1-

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF