Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 148

Ispánki József (1906-1992) 1981. Szülikém emlékére Br emlékplakett (100mm) T:2
30524.

Ispánki József (1906-1992) 1981. "Szülikém emlékére" Br emlékplakett (100mm) T:2

5 000 HUF
9
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846 (53mm) T:2 ph.  Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF edge error  HTÉ 936.
30525.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Br emlékérme "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (53mm) T:2 ph. Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Br commemorative medallion (53mm). Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:XF edge error HTÉ 936.

8 000 HUF
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30526.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
30527.

5 000 HUF
Kiss József (1975-1936) (?) DN Dr. Löwy Árpád Br emlékplakett T:2,2- hátoldalán ragasztásnyomok
30528.

Kiss József (1975-1936) (?) DN "Dr. Löwy Árpád" Br emlékplakett T:2,2- hátoldalán ragasztásnyomok

3 000 HUF
40
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. MUOSZ - A Magyar Sportújságírok Díja az év legjobbjainak Br emlékplakett (123x80mm) T:2 patina
30529.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírok Díja az év legjobbjainak" Br emlékplakett (123x80mm) T:2 patina

1 600 HUF
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja Br plakett (82x118mm) T:2 patina
30530.

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Magyar Újságírók Országos Szövetsége - Filmkritikusok Díja" Br plakett (82x118mm) T:2 patina

2 000 HUF
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban, a plakett hátoldalán az adományozott nevével (293g/~83mm) T:1-,2 / Hungary 1973- Apáczai Csere János díj one-sided Br plaque in original case, with the name of the awarded on its reverse. Sign.: András Kiss Nagy (293g/~83mm) C:AU,XF
30531.

9 000 HUF
24,32
26,47
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. Magyar Nemzetért / Erdély Ag emlékérem (62,67g/0.999/42,5mm) T:1 kis patina / Hungary 1973. For the Nation / Transylvania Ag commemorative medallion. Sign.: András Kiss Nagy (62,67g/0.999/42,5mm) C:UNC small patina
30532.

14 000 HUF
37,84
41,18
Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. Az Erdélyi Menekültekért Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30533.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina
30534.

Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Jurisich Miklós / Kőszeg" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Kovács Dezső (1921-) 1971. MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma Ag emlékérem (26,62g/0.800/42,5mm) T:2 kis patina
30535.

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,62g/0.800/42,5mm) T:2 kis patina

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF