3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Arany János levelezése író-barátaival. I-II. kötet. Bp.,1888-1889, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, a II. kötet elülső szennylapja szakadt.