8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Arany János összes munkái IV.,V.,VII.,VIII. kötet, összesen: 4 kötet. Bp.,1883-1885, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, pár gerinc kissé foltos.