10 000 HUF
Somogyváry Gyula műveinek 14 kötete.Virágzik a mandula I-II. kötet, És Mihály harcolt I-II. kötet, A pirossapkás kislány I-II. kötet, Ne sárgulj fűzfa I-II. kötet, És mégis élünk I-II. kötet., A Rajna ködbevész, A város meg a sárkány, Virrasztó a ködben, Versek. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, az egyik kötet borítójának sarka sérült, ragasztott.