https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
15219.

Gösta Montell: Mongol pusztákon keresztül. Sven Hedin előszavával. Fordította Halász Gyula. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Atheaneum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 7 db:  Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.  Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.  Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés.  Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés.  Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15220.

Vegyes könyvtétel, 7 db: Beszélő tájak. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Budapest. Panoráma Utikönyvek. Szerk.: Dr. Vitéz András, Pap Miklós. Bp., 1961, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés. Merényi József: Szülőföldünk Észak-Magyaroszág I. kötet. Bp., 1982, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Csorba Csaba, Endrődi Lajos, Dr. Kürthy Miklós. Magyarországi kirándulások. Bp., 1977, Sport. Kiadói nylon-kötés. Patkó Imre, Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóivállalata. Kiadói egészvászon-kötés. Erdei Ferenc: Város és vidéke. Magyarország felfedezése. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Békés István: Pest megyei barangolások. Bp., 1975, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db:  Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.
15221.

Vegyes helytörténeti témájú könyvek, 2 db: Vásárhely müemlékei, épületei. Hódmezővásárhely, 1976, Hódmezővásárhely. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban. Százhalombatta in pictures. Szerk.: Szalai Gáborné, Vincze Magdolna. Százhalombatta, 2000, Százhalombatta Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15222.

Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
15223.

Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!
15224.

Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.
15225.

Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, Jó állapotban
15226.

Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, Jó állapotban

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
15227.

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.
15228.

Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
15229.

Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.
15230.

Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment