Books: Travelling, Local History Number of items: 228
1630383
15195
311
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./
Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
1 600 HUF
1694419
15196
311
Other collectibles
Budapest Enciklopédia. Bp., 1982, Corvina. Harmadik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1694528
15197
311
Other collectibles
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 000 HUF
1694251
15198
311
Other collectibles
Gombos Zoltán: Budavári kertek. Bp. 1969, Natura. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. 1694508
15199
311
Other collectibles
Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1691541
15200
311
Other collectibles
Hernády Károly: Nógrádi várak. Salgótarján, 1974, Nógrád Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
1624997
15201
311
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Dr. Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. h.n., 1961, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
Fertőd Útikalauz. Sopron, 1963, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1625584
15202
311
Other collectibles
1624916
15203
311
Other collectibles
1 000 HUF
1624893
15204
311
Other collectibles
Törs Kálmán: Margit -Sziget. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
1 000 HUF
1660271
15205
311
Other collectibles
Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1640426
15206
311
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035