Books: Travelling, Local History Number of items: 228
1642080
15207
311
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Ezerszínű Magyarország. Az illusztrációkat Muray Róbert, a fejléceket Gudics József, a fedőlapot Cselényi József rajzolta. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 429 p.+XXXII t. Az utazás az új Magyarországon második, átdolgozott és bővített kiadása. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a hátsó kötéstábláról a papír részben leszakadt.
1 000 HUF
1614451
15208
311
Other collectibles
1616770
15209
311
Other collectibles
1616769
15210
311
Other collectibles
1617366
15211
311
Other collectibles
1617361
15212
311
Other collectibles
2 000 HUF
1627493
15213
311
Other collectibles
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
1 200 HUF
1630389
15214
311
Other collectibles
Dr. Göcsei Imre: Győr-Sopron megyei képeskönyv. Bp., 1958, Győr-Sopronmegyei Tanács Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, papírborítékban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, ajándékozási sorokkal.
1 000 HUF
1614308
15215
311
Other collectibles
1 200 HUF
1630329
15216
311
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Bemutatkozik Magyarország. Bp., 2007, Magyar Almanach. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Sándor Anna: Miért szeressük Hollandiát? Bp.,2000, Göncöl. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1630284
15217
311
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Cseke László: Dunakanyar. Bp., 1975, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, több nyelvű rezümével.
Szülőföldem Magyarország. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1503331
15218
311
Other collectibles
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./
Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035