Books: Travelling, Local History

Number of items: 228

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15134.

3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Szerk.: Balassa M. Iván. Bp.,2001,Vincze. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.   Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15136.

1 000 HUF
15137.

2 000 HUF
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp.,1985, Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15138.

1 200 HUF
15139.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kerekes György: Polgárosztályunk kifejlődésének nehézségei a XVII. Kassa előkészítése a Rákóczi-fölkelésre (1688-1700). Bp., 1916, Lampel. Újrakötött papírkötés, kopottas állapotban.
15140.

1 800 HUF
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, belül jó állapotban.
15141.

800 HUF
15142.

3 000 HUF
Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.
15143.

2 000 HUF
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Révay József. Bp., é.n., Lampel R. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy kijáró illusztrációval.
15144.

2 400 HUF
15145.

2 600 HUF
7,03
7,65
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Readers Digest. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15146.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF