https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 144

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nagyszalonta 1606-1906. Szerk.: Dr. Móczár József. Nagyszalonta, 1906, Székely J. Jenő, 1 t. (címkép)+ [2] + IV + 3-282 p. Kihajtható festett, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, restaurált kötéssel, néhol kissé foltos lapokkal, Arany János levelének kihajtható hasonmása hiányzik, Leventekönyvtári bélyegzővel. Fennállásának 300 éves ünnepe emlékéül tisztelettel ajándékozza Nagyszalonta városa. 1906. május hó. címkével az elülső kötéstábla belsején.
15000.
 

Nagyszalonta 1606-1906. Szerk.: Dr. Móczár József. Nagyszalonta, 1906, Székely J. Jenő, 1 t. (címkép)+ [2] + IV + 3-282 p. Kihajtható festett, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, restaurált kötéssel, néhol kissé foltos lapokkal, Arany János levelének kihajtható hasonmása hiányzik, Leventekönyvtári bélyegzővel. 'Fennállásának 300 éves ünnepe emlékéül tisztelettel ajándékozza Nagyszalonta városa. 1906. május hó.' címkével az elülső kötéstábla belsején.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
38,46
EUR
,
43,96
USD
Number of bids:
0
Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.
15001.
 

Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,30
USD
Number of bids:
11
Cholnoky Jenő: A sivatag. Bp., é. n., Franklin. Papírkötésben, ragasztott, sérült papír védőborítóval
15002.
 

Cholnoky Jenő: A sivatag. Bp., é. n., Franklin. Papírkötésben, ragasztott, sérült papír védőborítóval

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
19,23
EUR
,
21,98
USD
Number of bids:
1
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
15003.
 

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
89,74
EUR
,
102,56
USD
Number of bids:
0
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.
15004.
 

Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15005.
 

Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment