Books: Travelling, Local History

Number of items: 144

Nagyszalonta 1606-1906. Szerk.: Dr. Móczár József. Nagyszalonta, 1906, Székely J. Jenő, 1 t. (címkép)+ [2] + IV + 3-282 p. Kihajtható festett, aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, restaurált kötéssel, néhol kissé foltos lapokkal, Arany János levelének kihajtható hasonmása hiányzik, Leventekönyvtári bélyegzővel. Fennállásának 300 éves ünnepe emlékéül tisztelettel ajándékozza Nagyszalonta városa. 1906. május hó. címkével az elülső kötéstábla belsején.
15000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
40,13
46,88
  Add to cart
  Remove
Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.
15001.

8 000 HUF
26,76
11
Hammer price:
15 000 HUF
Cholnoky Jenő: A sivatag. Bp., é. n., Franklin. Papírkötésben, ragasztott, sérült papír védőborítóval
15002.

6 000 HUF
20,07
23,44
Hammer price:
6 000 HUF
15003.

Available
28 000 HUF
93,65
109,38
  Add to cart
  Remove
15004.

Available
5 000 HUF
16,72
19,53
  Add to cart
  Remove
15005.

Available
5 000 HUF
16,72
19,53
  Add to cart
  Remove

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.