Books: Travelling, Local History

Number of items: 144

Umberto Nobile: Az Italia északsarki utja. A magyar kiadást sajtó alá rendezte Dr. Benda László. Szeged, 1930, Délmagyarország Hírlap- és Nyomdavállalat Rt. Kiadói papírkötésben, a gerince középen szétvált.
15024.

2 000 HUF
Sári László: A Himalája arca. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. A szerző dedikációjával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15025.

5 000 HUF
Kóhn Dávid: Hatvan év multán. Visszaemlékezések. Gyula, 1936. Dobay ny. 328 l. Történetek a kor neves gyulai személyiségeiről, politikusairől, helyi családokról, zsidó emlékekről stb. Kiadói, foltos kartonálásban.
15026.

2 400 HUF
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I.-III. kötet. I. kötet: Nagyváradtól a Hargitáig. II. kötet: Csíkszék meg Háromszék. III. kötet: Brassótól Nagyenyednek. Budapest , 1988-1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15027.

2 600 HUF
7,03
7,65
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, jó állapotban.
15028.

2 000 HUF
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, az elején foltos lapokkal
15029.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15030.

2 600 HUF
7,03
7,65
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Hans W. Ahlmann kutató útja az északi jégvilágba. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15031.

1 600 HUF
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Véres napok, cári rabok. From President to Prison. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
15032.

2 000 HUF
15033.

1 600 HUF
15034.

1 600 HUF
15035.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF