Books: Travelling, Local History

Number of items: 144

15000.

12 000 HUF
32,43
35,29
Máté Lajos: Fiume, Abbazia és Cirkvenica és a horvát partvidék. (Kroatischer Küstenland.) Bp.,1894, Budapesti Látogatók Lapja, (Országgyülési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája Rt.), 243+1 p.+13 sztl. lev. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel.
15001.

8 000 HUF
11
15002.

6 000 HUF
15003.

28 000 HUF
75,68
82,35
15004.

5 000 HUF
15005.

5 000 HUF
15006.

6 000 HUF
Pomáz. Természeti kincseink, történelmünk, kulturális örökségünk. Szerk.: Laszlovszky József-Borbélyné Radics Ibolya, Könczöl Dánielné. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/095.) példány.
15007.

5 000 HUF
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
15008.

3 000 HUF
Kapossy Lucián, dr.: Pápa város egyetemes leirása. Összeállította: --. Pápa, 1905. Főiskolai ny. VII+364p. Kiadói papírborítóban, szétvált fűzéssel
15009.

5 000 HUF
15010.

5 000 HUF
15011.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF