Number of items: 444

Wilde Oszkár: Az odaadó barát / The Devoted Friend. Bp., 1920, Lantos (Kétnyelvű klassikus könyvtár 31.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15854.

800 HUF
A Pesti Hírlap Lexikona. [Bp.], [1937], [Pesti Hírlap]. Kissé kopott vászonkötésben, az elején tíz oldal hiánnyal.
15855.

800 HUF
15856.

1 600 HUF
15857.

800 HUF
Arany János: Toldi. Nagy J. Béla, Péterffy László magyarázataival. Bp., 1940, Franklin Társulat, 112 p. Kiadói papírkötésben, a 12./13. és a 96./97. oldalakon bejegyzésekkel. Jó állapotban.
15858.

800 HUF
15859.

800 HUF
15860.

1 200 HUF
15861.

4 600 HUF
12,43
13,53
Kardos László: A huszonegyéves Ady Endre. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban, kissé szakadt borítóval, az első 14 oldal kijár. A címlap verzóján beragasztva: ,,Alapítója és félévszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar munkásság könyvtárai számára felajánlotta Kner Izidor Könyvnyomdája Gyoma. Kner Imre Kner Endre 1936.
15862.

3 000 HUF
Huxley, Aldous: A látás művészete. Bp., [1948], Franklin. Vászonkötésben, jó állapotban.
15863.

800 HUF
9
15864.

2 000 HUF
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről I-II. (Egybe kötve.) Bp., 1937, Révai. Kiadói kissé foltos gerinccel egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15865.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF