https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Number of items: 444
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1515332
15926
294
0
1400
Other collectibles
Kalmár Zoltán - Makara György: Ehető és mérges gombáink. Bp., 1955, Művel Nép. Félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1515233
15927
294
0
1200
Other collectibles
Prinz Gyula: Európa városai. Pécs - Budapest, 1923, Danubia (Tudományos gyűjtemény 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1464241
15928
294
0
1400
Other collectibles
Sassy Csaba: 28-as könyv. 3. köt. Miskolc, 1940, Fekete Pál és társai. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1541967
15929
294
0
1000
Other collectibles
Három dráma egybekötve:
Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.
Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.
Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven.
Átkötött egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1541977
15930
294
0
2000
Other collectibles
Turgenyev: Költemények prózában. Átírta Wildner Ödön. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói bordázött gerincű félbőr kötés, ex libris-szel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1541240
15931
294
0
1000
Other collectibles
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1541603
15932
294
0
3000
Other collectibles
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1427009
15933
294
0
2000
Other collectibles
Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1531147
15934
294
0
2800
Other collectibles
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1529068
15935
294
0
2200
Other collectibles
Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1511213
15936
294
0
800
Other collectibles
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
1497084
15937
294
0
2000
Other collectibles
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment