Number of items: 444

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Magyar nyelvre fordította: Adorján Mihály. Bp., 1960., Magyar Helikon, 485+1 p. A színes képek a francia Dubout mester remekei. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
15878.

Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Magyar nyelvre fordította: Adorján Mihály. Bp., 1960., Magyar Helikon, 485+1 p. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

1 000 HUF
Dr. Hajnal István: Az ingatlan-értékelés Magyarországon. Bp., 2004, BME. Kiadói papírkötés.
15879.

1 000 HUF
Dr. Papp Ottó: Projekt menedzsment. (Projekt tervezése, szervezése, irányítása.) Bp., 1998, BME. Kiadói papírkötés.
15880.

1 000 HUF
Goldoni Károly: A hazug. Vígjáték három felvonásban.; A jótékony zsémbes. Vígjáték. Fordította Radó Antal. Bp., 1882-1892, Franklin-Társulat. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15881.

1 600 HUF
Alexandra Rachmanova: Szerelem, cseka, halál...Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
15882.

1 000 HUF
Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy Krausz elvtárs mi van a fiókban? 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15883.

Krausz Tivadar: Hazakutatás. avagy "Krausz elvtárs mi van a fiókban?" 1980-1990. Budapest, 1991, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

2 000 HUF
Ujváry Zoltán: Menyecske a kemencében. Világjáró palóc adomák és huncutságok. Budapest - Debrecen, 1986, Európa - Alföldi. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15884.

1 200 HUF
4 db grafológiai könyv:  Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk (1985); Csötörtök Csaba: Grafológia (1986); Szepes Mária: Pszichografológia (1990); Agárdi Tamás: Grafológiáról mindenkinek (é. n.); Giay Rudolf: A grafológia tankönyve (1992), (olt könyvtári példány). Példányonként változó kötésben. Változó, többségében jó állapotban.
15885.

1 400 HUF
Gróf Zrínyi Miklós prózai munkái. S. a. r.: Markó Árpád. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság- Papírkötésben, jó állapotban.
15886.

800 HUF
Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés.
15887.

1 000 HUF
Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15888.

1 800 HUF
Samír, Izrael: Rasszista állam? Bp., 2004, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.
15889.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF