Idegen eredetű vallási szavak és fogalmak szótára. Összeállította: Bölcskei Gusztáv, és Lenkey István. Bp., 2001, Mécs László Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholiczizmus 900. jubileumának ünnepére. Budapest, 1900, Szent István Társulat, 84+2p. Átkötött félvászon kötés. Kopottas, foltos borítóval, könyvtári bélyegzővel.
Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./
Leather-binding, in German language.
Martinovich Sándor: Kereszténység és Feminizmus. Pécs, 1918, Dunántúl (Wessely és Horváth) Rt., 39 p. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, a borító részben elvált a kötéstől.
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.