Books: Religion

Number of items: 45

Rupert Berger: Lelkipásztori liturgikus lexikon. Fordították többen. Budapest, 1998, Vigilia. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15742.

1 400 HUF
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
15743.

1 400 HUF
A mi urunk Jézus Krisztusnak Új Testamentuma. Bp., 1930, Brit és Külföldi Biblliatársulat. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15744.

100 HUF
0,27
0,29
P. Didon: Felbonthatatlanság és elválás. Fordította dr. Meggyesi Somogyi Aladár. Budapest, 1894, Petőfi könyvnyomda. Kiadói kopottas, foltos aranyozott egészvászon, aranyozott lapélekkel.
15745.

1 000 HUF
Dr. Közi-Horváth József: Nemzetiszínű pogányság. Budapest, 1937, Szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. Dr. Közi-Horváth József (1903-1988) római katolikus pap, országgyűlési képviselő a nemzeti szocializmus ellen írt röpirata.
15746.

1 200 HUF
15747.

100 HUF
0,27
0,29
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. Fordította Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az előzéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
15748.

2 400 HUF
Dr. Franciscus Egger: Enchiridon. Theologiae Dogmaticae Specialis. Ismét közzé tette: Dr. Alphonsus Mayer. Brixinae, 1928, Wegerianis. Kilencedik kiadás. Korabeli egészvászon kötés, festett lapélekkel, latin nyelven, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
15749.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Lippay Lajos: A pápaság a világ tükrében. Magyarra átdolgozta, és kiadta Lippay Lajos. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötés.
15750.

100 HUF
0,27
0,29
Carl Maria Kaufmann: Handbuch der christlichen Archaologie. Paderborn, 1922 Ferdinand Schöningh. Félbőr kötésben.
15751.

100 HUF
0,27
0,29
Dr. Victor János: Református hiszekegy. Budapest, 1943, Református Traktátus Vállalat. Kiadói papírkötés.
15752.

2 000 HUF
15753.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF