Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel.
J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacob's Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
Dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Bp., 1933, DOM. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, némileg viseltes kötéssel.
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.