Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser auf das Jahr 1860. Gotha, 1861, Justus Berthes. Kiadói kopottas félvászon kötés, belül jó állapotban, német nyelven. /
Linen-binding, the cover worn, in german language.
(Publius Vergilius Maro) Publii Vergilii Maronis: Opera cum Interpretatione et notis P. Caroli Ruaei (Charles de la Rue (1643-1725). I-III.(Bucolica et Georgica; [Lib]Ros Priores Aeneidos; V. Libros Posterioires Aeneidos cum Exercitationibus et Indicibus.) (Egybekötve.) Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, 1+237 p.;1+239-645+423 p. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, az előzéklapokon korabeli bejegyzésekkel, latin nyelven. Vergilius műveinek latin nyelvű kiadása Charles de La Rue francia jezsuita profeszor kommentárjaival./
Contemporary Leather-binding, in Latin language, with the notes of the french jesuit professor Charles de La Rue, in poor condition.
Verne, Jules: Die geheimnisvolle Insel, Wien/Pest/Lpz. 1876. Hartleben. Első német kiadás. Egészvászon kötésben. Jó állapotú, de laza, néhány lap széle meggyűrt. /
First German issue. Full linen binding, which is in good condition but loose. The edges of some pages are creased
Dantes Göttliche Komödie.Berlin, é.n. [1912], Wilhelm Borngäber. Gustav Doré egészoldalas illusztrációival. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, német nyelven.
Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./
Hardback, in english language.
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./
Leatherette-binding, in German language.
James Clavell: Shogun. New York, 1977, Dell Publishing. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, megtört gerinccel, angol nyelven./
Paperback, in a little bit poor condition, in Engllish language.
Schröder-Devrient, Wilhelmie:
Aus den Memoiren einer Sängerin. Amsterdam, 1909. Privatdruck, kopoptt egészbőr kötésben. Sorszámozott. 531/800.
/ In worn full leather binding. Numbered. Erotic novel.