Books: Other languages

Number of items: 30

Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser auf das Jahr 1860. Gotha, 1861, Justus Berthes. Kiadói kopottas félvászon kötés, belül jó állapotban, német nyelven. / Linen-binding, the cover worn, in german language.
15763.

4 000 HUF
(Publius Vergilius Maro) Publii Vergilii Maronis: Opera cum Interpretatione et notis P. Caroli Ruaei (Charles de la Rue (1643-1725). I-III.(Bucolica et Georgica; [Lib]Ros Priores Aeneidos; V. Libros Posterioires Aeneidos cum Exercitationibus et Indicibus.) (Egybekötve.) Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, 1+237 p.;1+239-645+423 p. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, az előzéklapokon korabeli bejegyzésekkel, latin nyelven. Vergilius műveinek latin nyelvű kiadása Charles de La Rue francia jezsuita profeszor kommentárjaival./ Contemporary Leather-binding, in Latin language, with the notes of the french jesuit professor Charles de La Rue, in poor condition.
15764.

10 000 HUF
27,03
29,41
Verne, Jules: Die geheimnisvolle Insel, Wien/Pest/Lpz. 1876. Hartleben. Első német kiadás. Egészvászon kötésben. Jó állapotú, de laza, néhány lap széle meggyűrt. / First German issue. Full linen binding, which is in good condition but loose. The edges of some pages are creased
15765.

14 000 HUF
37,84
41,18
Heinrich Heines Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes
15766.

1 000 HUF
Dantes Göttliche Komödie.Berlin, é.n. [1912], Wilhelm Borngäber. Gustav Doré egészoldalas illusztrációival. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, német nyelven.
15767.

2 600 HUF
7,03
7,65
Alighieri, Dante: Das neue Leben. Berlin, 1919, Verlag Julius Bard. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15768.

1 000 HUF
15769.

1 600 HUF
Enyd Blyton: The Twins at St Clares. The Twins at St Clares. The OSullivan Twins. Summer Term at St Clares. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
15770.

800 HUF
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./ Leatherette-binding, in German language.
15771.

1 600 HUF
15772.

800 HUF
Schröder-Devrient, Wilhelmie: Aus den Memoiren einer Sängerin. Amsterdam, 1909. Privatdruck, kopoptt egészbőr kötésben. Sorszámozott. 531/800.  / In worn full leather binding. Numbered. Erotic novel.
15773.

3 000 HUF
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grotesche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.
15774.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF