Friedrich Nösslet: Die Geschichte Jesu nach der Erzählung der vier Evangelisten für die Gebildeten des weiblichen Geschlechts. Leipzig, 1838, F. Volckmar. Későbbi kartontáblás kötésben, kopottas állapotban.
Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.
Oeuvres de Jean Racine. Précédées d'une notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Nouveau petit Larousse illustré. Szerk.: Augé, Claude, Augé, Paul. Párizs, 1931. Libraire Larousse. Kicsit Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén pár foszlástól eltekintve jó állapotban.
Webster's new international dictionary of the English language I.-II. London, 1950. Bell and Sons. Egészvászon kötésben, kissé kopott, néhány lap sérült. / In full linen binding, some pages damaged.