15791. 293. Closed Online auction Books: Other languages
1 200 HUF
0 HUF
Nouveau petit Larousse illustré. Szerk.: Augé, Claude, Augé, Paul. Párizs, 1931. Libraire Larousse. Kicsit Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén pár foszlástól eltekintve jó állapotban.
Photo of the item taken by : moldován_péter