Dr. Schack Béla (szerk.): A magyar kereskedő könyve IV. Az árúüzlet. Budapest, 1911, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Töredék kötet. A borítója picit kopott, picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van.
Dr. Nicholas Móricz: The Fate of the Transylvanian Soil (Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform). Bp., 1934, Society of the Transylvanian Emigrants. Kiadói foltos, elszíneződött egészvászon-kötésben, két térképmelléklettel. A 25. oldaltól felvágatlan. / Stained cloth-binding, two cartograms included.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
Dr. Sebestyén Gyula: A magyar honfoglalás mondái I. Bp., 1904, Franklin, XX+563 p. Átkötött kopottas egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel.
Takáts Sándor: Rajzok a török világból I-III. Budapest, 1915-1917, Magyar Tudományos Akadémia Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon, intézményi bélyegzővel.
Rákosi Mátyás élete képekben. Ez az album népünk és pártunk bölcs vezére és tanítója Rákosi Mátyás elvtárs 60. születésnapjára készült. Bp., 1952, Szikra. Kiadói félvászon kötésben.