A Király Könyve. Lipcse, Budapest, Bécs, 1899, Herzig Miksa. Kiadói, a király monogramjával díszített, aranyozott egészvászon kötésben.
I. Ferenc József életéről szóló, gazdagon illusztrált, szecessziós díszítésű emlékalbum. Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrációival.
Kopottas egészvászon kötésben, számos lap kijár.
Thirty Years of the Soviet State Calendar 1917-1947. Moscow, 1947, Foreign Languages Publishing House. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, számos illusztrációval. / Illustrated cloth binding, gilt spine.
Szilágyi Sándor, Kozma Andor, Ágai Adolf, Herczeg Ferenc, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán et alii: A Király könyve (IFJ).
Lipcse, Budapest, Bécs, 1899. Herzig Miksa kiadása. Számos szövegközti és egészoldalas képpel. Kiadói, bordó egészvászon-kötésben.
Duff Cooper: Haig. Ein Mann und eine Epoche. Budapest, é.n., Otto Schlegel. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes gerinccel, foltos borítóval, fotókkal, és kihajtható térképekkel ábrázolva, német nyelven.
Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.
Beneš-dekrétumok és a magyar kérdés 1945-1948. Szerk.: Popély Árpád - Štefan Šutaj - SZarka László. Máriabesnyő - Gödöllő, 2007, Attraktor. Papírkötésben, jó állapotban.
Tar Lőrinc pokoljárása. Középkori magyar víziók. Magyar Ritkaságok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító. Jó állapotban.