O. J. Bierbaum: Franz von Stuck. Künstler Monographien. Bielfield und Leipzig, 1924, Velhagen&Klasing. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
Ecclesia Triumphans Dresdensis. Christliche Kunst am Hofe der sächsischen Könige von Polen. Wien, 1988, Künstlerhaus-Tush. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
XVI. Országos Tervezőgrafikai Biennále. Kiállítási katalógus. Bp., 2008, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Országos Szövetsége. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Vienna and Budapest on the edge of the centuries. 1870-1920. Szentpétervár, 2005, Slavia Publishing House. Kiadói papírkötés, orosz nyelven. / Paperbinding, in Russian language.
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:
Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.
Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.
Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés.
Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Unsere meerumschlungene Nordmark. Ein Heimatbuch in Wort und Bild herausgegeben von Hermann Krumm und Fritz Stoltenberg I-II. Kiel, Verlag von Liplius & Tischer. Kiadói félvászon kötés, jó állpaotban / half linen binding, good condition