Vélics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent-István-Társulat, Stephaneum Nyomda Rt., 197 p.+9 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadozott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
Aggházy Mária: A barokk szobrászat Magyarországon 3. Bp., 1959, Akadémia Kiadó, 14+CCXXXVIII p. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapokkal. Csak 3. kötet.
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, megviselt, foltos, ázott borítóval, de belül jó állapotban, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33 cm.
Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./
Half-linen-binding, in paper cover, in English language.