https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 152
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1527413
15480
293
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt., 125+2 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, gerinccel, foltos, bejegyzésekkel.
Starting price:
3 000 HUF
1527421
15481
293
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg. Bp., é.n. [1938], Szent István-Társulat, 100 p.+LVIII t. +1 térképmelléklettel. Kiadói szakadt papírkötésben, az elülső borítóról a papírboríték leszakadt, foltos, aláhúzásokkal.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1540456
15482
293
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Örök reneszánsz. A megújulás technikája. Szerk.: B. Varga Judit. Bp., 2008, Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1537465
15483
293
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wilhelm Braun-Feldweg: Ipar és forma. Fordította Rozgonyi Ádám. Művészet és elmélet. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1540596
15484
293
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szervátiusz Tibor. Szerk.: Tóth Ágnes. Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1540669
15485
293
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kert... Szerk.: Wehner Tibor. Gödöllő, [2002],Gödöllői Új Művészet Közalapítvány, 43 p. Kiadói papírkötés."Az e kötetben kiadott versek, idézetek, alkotói vallomások a Gödöllői Iparművészeti Műhely kertjében hangzottak el a műhely alkotói és a meghívott művészek tolmácsolásában 2001. július 2-án a Kert...című kiállítás megnyitóján. A megnyitó anyagát 2001-2002 telén a gödöllői műhely-kert ihletettt írások egészítették ki."
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1539631
15486
293
0
1800
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Borsa Miklós, Tolnay Pál: Az ismeretlen Operaház. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 800 HUF
1539658
15487
293
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tüskés Tibor: Testvérmúzsák. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1539359
15488
293
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes művészeti könyvek, 2 db:
Richard Friedenthal: Leonardo. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1980, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kuno Mittelstädt: Eugéne Delacroix. Berlin, 1974, Kunst und Gesellschaft. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1539271
15489
293
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Böhm László: Zenei műszótár. Magyarázatokkal, kottapéldákkal, táblázatokkal és hangjegyírás-útmutatóval. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1275901
15490
293
0
2000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1521177
15491
293
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment