Művész és mecénás. Kiállítás a Fruchter-gyűjtemény Czóbel képeiből a művész születésének 100. évfordulóján. Szerk.: Éri Gyöngyi, Szatmári Gizella. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Czóbel Béla kiállítási katalógus.
Válogatás Benczúr Gyula (1844-1920) festőművész műveiből. Szerk.: Dr. Bellák Gábor. Nyíregyháza, 2006 Városi Galéria, Tóth Imre-ny. Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált.
Stein Anna festőművész (Párizs) kiállítása. Szerk.:Gergely Mariann. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Stein Anna kiállítási katalógus.
A bolgár kisplasztika évezredei. Istenek, héroszok, szentek, modern plasztikák. Szerk.: Földes Mária, Tóth Antal. Fordította Bajcseva Szmezsna. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
Európai Folklór Intézet évkönyvei, 2 db:
Hungarian Heritage Volume 8-9. Szerk: Csonka-Takács Eszter, Hoppál Mihály. Bp., 2007-2008, European Folklore Institute. Kiadói papírkötés, angol nyelven./
Paperbinding, in English language.
Déry Béla (et alii, szerk.): Almanach (Képzőművészeti lexikon). Budapest, 1912, Légrády Testvérek. Első tízezer! Kiadói egészvászon kötésben, szennylap és címoldal kissé szakadt, egyébként jó állapotban
Miklós Pál: Kína művészete. Bp., 1987, Iparművészeti Múzeum Ráth György Múzeuma. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven./ Paperbinding, in Hungarian and English language.
Farkas István két kiállítási katalógusa:
Farkas István emlékkiállítás. Bp., 1947, Nemzeti Szalon. Kiadói tűzött papírkötés.
Farkas István festőművész állandó kiállítása a Kecskeméti Galériában. Kecskemét, 1983,Bács-Kiskun Megyei Múzeumigazgatóság. Megjelent 2000 példányban.
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.), 524 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel.
Farkas György 1911-1995. Szerk.: Kovács Gábor Zoltán. Bevezető tanulmányt írta: Sz. Kürti Katalin. Bp., 2011, Újpest Önkormányzata, 50 p. Kiadói papírkötés.