Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva.
Vegyes építészeti könyvtétel, 3 db:
Royal Homes Illustrated. London, h.n., Odhams Press Ltd. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér fotóval, angol nyelven.
B. J. W. Hill M. A.: History and treasure of Windsor Castle. London, 1965, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, angol nyelven.
Vicomte Craigavon: Illustrierte Geschichte der Beiden Kammern des Parlaments. Der Palas von Westminster. London, 1964, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, német nyelven./ Three piecies of architecture books. Linen-binding, and paperbinding, in English and german language.
Conrad Fleixmüller. Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig, 1959, VEB Seemann, 19 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, német nyelven./
Paperbinding, with damaged cover, in German language.
Vegyes kiállítási katalógus tétel, 15 db (Egyiptomi művészet, A magyar művészet, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Percorsi italiani - Olasz séták, Kerti Károly kiállítása, Szervatiusz Jenő, Polgár Csaba, Magyar rajz és akvarell, XV. Szabolcs-Szatmári Képzőművészek őszi tárlata, Michelangelo, Képzőművészeti gyűjtemények Veszprém megyében, Kohán György, Paulovics László, 1964 Grafikai kiállítás). Különféle kiadásban, változó állapotban.
Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.