Books: Architecture, Art

Number of items: 152

Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.
15407.

1 000 HUF
15408.

1 600 HUF
Körner Éva: Derkovits Gyula. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé foltos papírborítóban, fekete-fehér fotókkal,
15409.

1 200 HUF
15410.

12 000 HUF
32,43
35,29
5 db különféle művészeti katalógus, érdekes tartalommal
15411.

1 000 HUF
Bényi László, B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Budapest, 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva.
15412.

800 HUF
Vegyes építészeti könyvtétel, 3 db:  Royal Homes Illustrated. London, h.n., Odhams Press Ltd. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, számos fekete-fehér fotóval, angol nyelven. B. J. W. Hill M. A.: History and treasure of Windsor Castle. London, 1965, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, angol nyelven.  Vicomte Craigavon: Illustrierte Geschichte der Beiden Kammern des Parlaments. Der Palas von Westminster. London, 1964, Pitkon Pictorials Ltd. Kiadói tűzött papírkötés, számos fotóval, német nyelven./ Three piecies of architecture books. Linen-binding, and paperbinding, in English and german language.
15413.

1 200 HUF
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15414.

3 600 HUF
9,73
10,59
Conrad Fleixmüller. Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig, 1959, VEB Seemann, 19 p. + 8 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, német nyelven./ Paperbinding, with damaged cover, in German language.
15415.

2 600 HUF
7,03
7,65
Vegyes kiállítási katalógus tétel, 15 db (Egyiptomi művészet, A magyar művészet, Schaár Erzsébet, Szőnyi István, Percorsi italiani - Olasz séták, Kerti Károly kiállítása, Szervatiusz Jenő, Polgár Csaba, Magyar rajz és akvarell, XV. Szabolcs-Szatmári Képzőművészek őszi tárlata, Michelangelo, Képzőművészeti gyűjtemények Veszprém megyében, Kohán György, Paulovics László, 1964 Grafikai kiállítás). Különféle kiadásban, változó állapotban.
15416.

1 200 HUF
Architektúra sorozat 4 kötete:  Kubinszky Mihály: Bohuslav Fuchs. Winkler Oszkár: Alvar Aalto. Máté Pál: Richard Neutra. Juhász László: Alexander Bodon. Bp., 1977-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15417.

1 200 HUF
15418.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF