Ars decorativa. 28. köt. Bp., 2012, Iparművészeti Múzeum. Papírkötésben, magyar és angol nyelven, jó állapotban. Megjelent 800 példányban. /Paperbinding, in Hungarian and English language.
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Károly 10 eredeti építészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer N.-féle könyvkötésben), picit foltos, számos illusztrációval.
Hidde Halbertsma: Régiségek Enciklopédiája. Antik tárgyak a középkortól a XX. sz. elejéig. Bp., 2005, Ventus Libro. Fordította Kézdy Beatrix, Szabó Mária. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
A Dunakanyar festője Szőnyi István 1894-1960. Kiállítás Szőnyi István halálának 50. évfordulója alkalmából. Szentendrei képtár 2010. augusztus 27-november 14. PMMI - Ferenczy Múzeum kiadványai 31. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2010, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, 20 p. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
A szentföld öröksége. Kincsek a jeruzsálemi Izrael Múzeumból. The Heritage of the Holy Land. Treasures form the Israel Museum, Jerusalem. Szerk.: Yigal Zalmona. Bp., 2009, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven./
Paperbinding, in Hungarian and English language.
Akseli Gallen-Kallela (1865-1931). Magyar Nemzeti Galéria 1982. Október 15-November 28. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói tűzött papírkötés. Jó állapotban.