2 800 HUF
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság elÅ‘tt. Csányi Károly 10 eredeti épÃtészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer N.-féle könyvkötésben), picit foltos, számos illusztrációval.