Books: Technics

Number of items: 47

15519.

3 000 HUF
15520.

2 000 HUF
A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
15521.

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1932, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.

3 000 HUF
Vegyes műszaki könyvek, 2 db:  Balogh Arthur: Az autómogástan elemei. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói papírkötés.  Gyovai Ernő: Traktorgenerátorok. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
15522.

1 200 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15523.

800 HUF
15524.

1 200 HUF
15525.

6 000 HUF
Marjai Imre: Készítsünk hajómodellt! Bp., 1987, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, melléklet nélkül.
15526.

800 HUF
Autóvezetők motorosok kézikönyve. Összeáll.: Blázy János et al. Bp., é. n., Blázy János. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15527.

1 200 HUF
W. H. Uhland (1840-1907): Die motoren. Unter mitwirkung erfahrener ingenieure und fabrikdirectoren. Handbuch für den Practischen Maschinen-Constructeur I./2. Leipzig, 1883, Baumgärtners Buchhandlung. Kiadói kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva, német nyelven. Berthold Orowan (1863-1933) gépészmérnök névbélyegzőjével./ Half-linen-binding, with worn cover, with German language.
15528.

W. H. Uhland (1840-1907): Die motoren. Unter mitwirkung erfahrener ingenieure und fabrikdirectoren. Handbuch für den Practischen Maschinen-Constructeur I./2. Leipzig, 1883, Baumgärtner's Buchhandlung. Kiadói kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva, német nyelven. Berthold Orowan (1863-1933) gépészmérnök névbélyegzőjével./ Half-linen-binding, with worn cover, with German language.

2 400 HUF
A technika világa. Szerk.: Beke Manó. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kihajtható képekkel, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Jó állapotban.
15529.

2 000 HUF
Kötőmintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15530.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF