Books: Technics

Number of items: 47

Rácz Lajos (szerk.): Gyakorlati áruismeret és vegyészeti árúk kézi lexikonja. Tekintettel az új magyar vámtarifára. Bp., 1927, Codex Kőnyomdai és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés.
15543.

800 HUF
15544.

1 000 HUF
15545.

2 000 HUF
15546.

2 200 HUF
5,95
6,47
Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
15547.

800 HUF
15548.

800 HUF
Dr. Dubovitz Hugó: Vegyészeti kisipari cikkek gyártása I. kötet. Ipar könyvei 9. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, sérült kötéssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15549.

1 000 HUF
15550.

2 000 HUF
15551.

2 000 HUF
15552.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Gillemot László (szerk.) : Hegesztés. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 17. szám. Budapest, 1946, Mérnöki Továbbképző Intézet. Félvászon borító, 386 p. Átkötött volt könyvtári példány!
15553.

2 000 HUF
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Ipari szakkönyvtár 20. Budapest, é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 120+1+2p. Kiadói félvászon foltos, kopottas borítóval.
15554.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF