Books: Technics

Number of items: 47

Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15555.

1 000 HUF
Rudolf Schwarz: Technisches Taschenlexikon. Wien, é.n., Szerzői kiadás. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti képpel illusztrálva.
15556.

1 200 HUF
15557.

800 HUF
Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila, Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
15558.

1 000 HUF
Gerhard Teicher: Handbuch der Fototechnik. Leipzig, 1974, Fotokinoverlag. 6., javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, német nyelven. / Linenbinding, in papercover, in german language.
15559.

1 000 HUF
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckhsche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
15560.

Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

1 000 HUF
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
15561.

1 000 HUF
15562.

1 000 HUF
C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer.  Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p.  A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a címlapon ex-libris beírással.A lapok foltosak. Az 1. és 5. kötet hátsó védőlapján és kötéstábláján firkával. A 2. kötet kötése sérült, viseltes. 1. és 5. kötetben aláhúzások és jegyzetek.  Német nyelvű ipartörténeti munka, a 1870-es évekből Otto Spamer kiadásában. / Industrial history in German language from the years of 1870. It is a beautiful cloth binding book with a lot of illustrations, and pictures. The second books binding is damaged. In the first and the fifth book some writings, and scribbles. The book covers and rootlets are a little bit tattered, and some pages are spotty, but the alltogether in good condition.
15563.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gila András, Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp., 1943, Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászonkötésben.
15564.

100 HUF
0,27
0,29
15565.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF