Books: Other

Number of items: 433

Dr. Teronovszky Ferenc: Nemzetközi menedzsment európai szemmel. Bp., 2004, Szókratész Külgazdasági Akadémia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15937.

1 600 HUF
Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
15938.

5 000 HUF
Heine: Napoleon dobosa. Fordította Napoleon Dobosa. Biczó András rajzaival. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15939.

1 200 HUF
Gattyán Ágnes: Ha eljő Szent Karácsony. Egy puttonyravaló karácsonyi ötlet. Bp., é. n., Szalay. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15940.

1 200 HUF
Minker Emil: Szeged egyetemének elődei. Szeged, 2003, Szegedi Tudományegyetem. Papírkötésben, jó állapotban.
15941.

1 200 HUF
Filmlexikon. Szerk.: Castiglione Henrik - Székely Sándor. Bp., é. n., Merkantil Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.
15942.

4 000 HUF
Garami László: Rejtvényfejtők Nagy Lexikona. Bp., 1993, Magyar Világ Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15943.

800 HUF
Helyesírási tanácsadó szótár. Szerk.: Deme László - Fábián Pál. Bp., 1970, Terra. Kicsit foltos vászonkötésben.
15944.

800 HUF
Charles Morgan: A láng I-II. Fordította Nagypál István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15945.

1 000 HUF
Erdős Renée: Teano Amaryll egyszerű élete I-III. I. A hátfás. II. A herceg. III. A meztelen táncos. Bp., é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötésben. Az írónő aláírásaival a könyvekben.
15946.

2 000 HUF
Mereskovszkij: Leonardo Da Vinci. Fordította Trócsányi Zoltán. Budapest, 1941, Dante. Kiadói aranyozott félvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
15947.

1 000 HUF
Kodolányi János: Julianus hazatér. Bp., [1944], Nemzeti Könyvtár. Papírkötésben, jó állapotban.
15948.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF