Books: Other

Number of items: 433

Bibó István válogatott tanulmányok I-III. Bp., 1986, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15925.

2 000 HUF
Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1984, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15926.

800 HUF
Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
15927.

800 HUF
15928.

2 400 HUF
Rákosi VIktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharczból. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Kopott félvászon kötésben.
15929.

1 600 HUF
Manea, Norman: A huligán visszatér. Bp., 2009, Alexandra. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15930.

1 200 HUF
W.B.Hollington: Ketten egyedül. Bp., Singer és Wolfner; Kosáryné Réz Ilona: Ha a szív megszólal... Bp., Klein Gábor; Jámbor József: Kandalló mellül. Pécs, 1902, Taizs József; Székely Tibor: Örök szövetség. Bp., Singer és Wolfner. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
15931.

1 000 HUF
Leslie L. Lawrence: A fekete özvegy. 1-2. köt. Bp., 2009, Studium Plusz Kiadó. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15932.

2 000 HUF
Kötő József: A színház fanatikusa. Senkálszky Endre életregénye. Kolozsvár, 2004, Korunk Baráti Társaság - Komp-Press Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15933.

1 400 HUF
Pataki Éva: Ami elveszett. Bp., 2009, Athenaeum. A szerző által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15934.

2 000 HUF
15935.

10 000 HUF
27,03
29,41
15936.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF