Books: Other

Number of items: 433

Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15901.

1 000 HUF
Schmitt Pál: A csapatember. Bp., 2002, Válasz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Schmitt Pál dedikációjával. Jó állapotban.
15902.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
15903.

1 000 HUF
Kosztolányi Dezső két könyve:  Ákom-bákom. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei VIII. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban. Felebarátaim. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IX. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15904.

1 200 HUF
Márai Sándor: Napló (1943-1944). Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, ex libri-szel. Jó állapotban.
15905.

2 200 HUF
5,95
6,47
James Joyce: Ulysses. Fordította Szentkuthy Miklós. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, nylon védőborítóban. Jó állapotban.
15906.

1 000 HUF
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.)Voinovich Géza előszavával. Budapest, é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Szép állapotban.
15907.

1 000 HUF
15908.

1 000 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh, 10 db (Közte egy Révai kiadású Nyírő József.):  Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Kós Károly: Erdély. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 88 p.+60 darab egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötésben, ex libris-szel. Jó állapotban. Tamási Áron: Ábel a rengetegben I-II. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Bánffy Miklós: És híjjával találtattál I-II. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Nyírő József: Isten igájában. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban. Nyíró József: Isten igájában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval. Nyírő József: Uz Bence. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15909.

5 000 HUF
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. I-III Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, é.n., Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, fém plakettel, kissé kopottas borítóval, az első kötetből pár oldal kijár (45-56 p.), német nyelven. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated, with a little bit worn cover, some pages (45-56 p.) are comming out, German language.
15910.

3 000 HUF
15911.

3 000 HUF
Bibliotheca Classica sorozat 3 kötete:  Szophoklész drámái. Fordították Babits Mihály, Devecseri Gábor, Jánosy István, Kardos László, Kerényi Grácia, Meller Péter, Mészöly Dezső. Bp., 1979, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Apuleius: Az aranyszamár. Fordította Révay József. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15912.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF