Books: Other

Number of items: 433

15913.

1 200 HUF
Szem meglátott, szív megvert. Magyar ráolvasások. Összeáll.: Pócs Éva. Bp., 1986, Helikon (Prométheusz könyvek 11.). Papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
15914.

1 000 HUF
Taksonyi János - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Veszedelmes dolog a boszorkányokat megbántani és még három történet. Bp., 1996, Képes Próza Tár. 88. számú sorszámozott példány, készült 600 számozott példányban. Banga Ferenc és Szemethy Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
15915.

2 000 HUF
Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15916.

1 200 HUF
Gellért Oszkár: Rubens asszonya. Új himnuszok a szerelemhez. Bp., 1912, Nyugat. Későbbi félműbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15917.

1 000 HUF
Knut Hamsun: Az élet megy tovább I-II. (Egy kötetben.) Halhatatlan könyvek. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1934, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15918.

1 000 HUF
Alexandra Rachmanova: Házasság a vörös viharban. Egy orosz diáklány naplója. Fordította Benedek Marcell. Halhatatlan könyvek. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15919.

800 HUF
Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15920.

800 HUF
Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15921.

1 200 HUF
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdéliy és moldvai magyar népballadák. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói védőborítóban.
15922.

800 HUF
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15923.

1 000 HUF
Cervantes: Don Quijote de la Mancha. Bp., é. n., Lampel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15924.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF