Books: Other

Number of items: 433

15962.

1 400 HUF
Bata Imre: Változó Horizontok. Békéscsaba, 1996, Tevan. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
15963.

1 200 HUF
Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor. A szerző által Kapitánffy István (1910-1985) énektanár részére dedikált példány. Kicsit kopott gerincű aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
15964.

2 400 HUF
Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
15965.

800 HUF
Böhm Vilmos: Másodszor emigrációban. Bp., 1986, AB Független Kiadó. Szamizdat kiadás. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15966.

1 200 HUF
15967.

2 000 HUF
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Bp., 1905, Athenaeum. Basch Árpád illusztrációival. Megviselt, díszes vászonkötésben.
15968.

800 HUF
[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
15969.

1 600 HUF
Kéri Edit: Ki volt Görgei? Egy kémtörténet felfedezése. Kutatás meglepetésekkel. Bp., 1996, Dénes József. Papírkötésben, jó állapotban.
15970.

3 600 HUF
9,73
10,59
Berlin. Nekünk ma Berlin a Párizsunk - magyar írók Berlin-élménye 1900-1933. / Unser Paris heute ist Berlin - ungarische Schriftsteller erleben Berlin. Szerk.: Török Dalma. Bp., 2007, Petőfi Irodalmi Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15971.

Berlin. "Nekünk ma Berlin a Párizsunk" - magyar írók Berlin-élménye 1900-1933. / "Unser Paris heute ist Berlin" - ungarische Schriftsteller erleben Berlin. Szerk.: Török Dalma. Bp., 2007, Petőfi Irodalmi Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

3 000 HUF
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
15972.

1 200 HUF
Szenteleky Kornél irodalmi levelei 1927-1933. S. a. r.: Bisztray Gyula - Csuka Zoltán. Zombor - Budapest, 1943, Szenteleky Társaság. A Szenteleky Társaság ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
15973.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF