https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other

Number of items: 433

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Akadémiai helyesírási szótár. Szerk.: Bárány Margit. Bp., 2009, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16106.

Akadémiai helyesírási szótár. Szerk.: Bárány Margit. Bp., 2009, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
1
Dobossy László: Cseh-magyar szótár./ Cesko-madarsky slovník. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kisebb folttal az első kötet két alsó sarkánál, de egyébként jó állapotban, magyar és cseh nyelven.
16107.

Dobossy László: Cseh-magyar szótár./ Cesko-madarsky slovník. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kisebb folttal az első kötet két alsó sarkánál, de egyébként jó állapotban, magyar és cseh nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Móra Imre: Húsznyelvű kiadói szótár. Budapest, 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16108.

Móra Imre: Húsznyelvű kiadói szótár. Budapest, 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Madarsko-slovensky a slovensko-madarsky technicky slovník. Magyar-szlovák és szlovák magyar műszaki szótár. Budapest-Pozsony, 1989, Alfa-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és szlovák nyelven. Jó állapotban.
16109.

Madarsko-slovensky a slovensko-madarsky technicky slovník. Magyar-szlovák és szlovák magyar műszaki szótár. Budapest-Pozsony, 1989, Alfa-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, magyar és szlovák nyelven. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete; Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p.  Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p. A borítók kopottasak. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzés.
16110.

Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete; Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p. Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p. A borítók kopottasak. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzés.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
16111.

Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Bognár Cecil: Az iskolás gyermek. Bp., [1937], Studium (Szülők könyvtára 15-16.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban.
16112.

Bognár Cecil: Az iskolás gyermek. Bp., [1937], Studium (Szülők könyvtára 15-16.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
16113.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.
16114.

Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
16115.

Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.
16116.

Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borítóban, 143 p. A borítója maszatos, a gerince sérült, hiányos, a fűzése picit laza.
16117.

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borítóban, 143 p. A borítója maszatos, a gerince sérült, hiányos, a fűzése picit laza.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment