Books: Other Number of items: 433
1496193
16118
288
Books: Other
Other collectibles
Altay Margit: Az amerikai leány. Budapest, é. n. Singer és Wolfner Irodalmi Intézet, kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, kopott borító 1511014
16119
288
Books: Other
Other collectibles
Dr. Szántó Kálmán: Magyar irodalomtörténeti olvasmányok. Iskolák és művelt közönség hasznára. Bp., 1890, Franklin. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1510717
16120
288
Books: Other
Other collectibles
Veres Péter. Számadás. Bp., 1948, Püski. Kiadói félvászon-kötés.
1 000 HUF
1510788
16121
288
Books: Other
Other collectibles
Madách Imre: Az ember tragédiája. Sajtó alá rendezte Kardos Albert. Babits Mihály előszavával. Zichy Mihály nyolc rajzával. Bp., é.n., Athenaeum. Huszonötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1 000 HUF
1510707
16122
288
Books: Other
Other collectibles
Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás két kötete:
Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Véreim. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
1 200 HUF
1511180
16123
288
Books: Other
Other collectibles
W. S. Maugham: Életem. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé viseltes, javított papír védőborítóban, ex libris-szel. Jó állapotban.
1 000 HUF
1457393
16124
288
Books: Other
Other collectibles
Radó Antal: Háborús strófák. Bp., é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata. Korabeli félvászon kötés. Jó állapotban.
1 000 HUF
1457641
16125
288
Books: Other
Other collectibles
1 000 HUF
1455638
16126
288
Books: Other
Other collectibles
S. Pohánka Margit: Enyém a csend. Vác, 1921. Szerzői, Papírkötésben. 95p. Kis szakadással
1 200 HUF
1496202
16127
288
Books: Other
Other collectibles
1 000 HUF
1363860
16128
288
Books: Other
Other collectibles
3 000 HUF
1388141
16129
288
Books: Other
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035