https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 227
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1319558
12450
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1432067
12451
278
0
5000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1830-1840 Jakob Alt(1789-1872): Ruinen in Niederösterreich, lithográfia, papír, jelzett a lithográfián, 4 db, 26x35 cm
Starting price:
5 000 HUF
1396002
12452
278
0
10000
Printed Materials
Other collectibles
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1427130
12453
278
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1842 Bucsucédula, Ecclesia Csépensi (Csépe), latin nyelven, h: 10 cm.
Starting price:
1 000 HUF
1429798
12454
278
0
1400
Printed Materials
Other collectibles
1852 Humoristisch-satyrischer Volks-Kalender des Kladderadatsch, hrsg. Kalisch, D[avid]. Kissé megviselt, hiányos papírkötésben.
Starting price:
1 400 HUF
1337465
12455
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama. 8 szám egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1432632
12456
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1852 Vas megye zsemle és kenyér árszabály hirdetmény 50x40 cm
Starting price:
2 000 HUF
1333489
12457
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1855 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1432619
12458
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
1858 Statáriumra figyelmeztető kétnyelvű hirdetmény. soproni kerület. 44x34 cm
Starting price:
2 000 HUF
1432607
12459
278
0
1000
Printed Materials
Other collectibles
1859 Pest-Ofner Zeitung 2 db. száma
Starting price:
1 000 HUF
1333427
12460
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1860 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1432647
12461
278
0
3400
Printed Materials
Other collectibles
cca 1860 Schmidt Károly, Pozsonyi rézműves kétnyelvű hirdetménye 46x30 cm
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment