https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 227
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1426770
12462
278
0
1200
Printed Materials
Other collectibles
cca 1860-80 Szent Antal szentkép, metszet, 11x7cm
Starting price:
1 200 HUF
1333398
12463
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1865 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1431180
12464
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1870 Jegyzék sz. kir. Pest városában lévő nyilvános légszesz-lángoknak, a megálapított II. sorozat szerént, egész és fél éji égés idejéről. 36×22 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1333393
12465
278
0
8000
Printed Materials
Other collectibles
1870 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1431182
12466
278
0
1600
Printed Materials
Other collectibles
1871 Buda, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz, 34×21 cm
Starting price:
1 600 HUF
1427452
12467
278
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1873 Jótékonysági arany és ezüst sorsjáték hirdetménye, amely bevételét az újpesti katolikus templom felépítésére szántak, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1427460
12468
278
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1873 Nagy arany és ezüst sorsjáték az újpesti katolikus templom felépítése céljából, hirdetmény, jó állapotban, 47×29 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1429656
12469
278
0
3200
Printed Materials
Other collectibles
1879 Podmaniczky Frigyes (1824-1907) politikus újévi üdvözlőkártyája
Starting price:
3 200 HUF
1432648
12470
278
0
2000
Printed Materials
Other collectibles
cca 1880 Harangöntő képes reklám nyomtatványa 4p. 30x44 cm
Starting price:
2 000 HUF
1049487
12471
278
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
397333
12472
278
0
2400
Printed Materials
Other collectibles
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1427456
12473
278
0
3000
Printed Materials
Other collectibles
1884 Magyar Királyi Államsorsjáték hirdetménye, amely bevételét az özvegyek és árvák segélyezésére kívántak fordítani, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment